Важливо! Верещук просить не зіпсувати операцію – бійці «Азову» скоро зможуть повернутись. За долю усіх переживає ціла Україна!

Без рубрики

Важливо! 38 бійців «Азову» скоро зможуть повернутись додому. Утримайтеся від публічних коментарів – Верещук просить не зіпсувати операцію.

За долю усіх військових полку «Азов» вболіває уся Україна. Віцепрем‘єрка та міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що саме зараз ведуться переговори про евакуацію наших бійців.

Про евакуацію 38-ми важкопоранених захисників Маріуполя стало відомо з телеграм-каналу Ірини Верещук. Політикиня написала, що українських військових із заводу «Азовсталь» зможуть евакуювати при обміні.

Для ясності: зараз ми ведемо переговори лише про 38 важкопоранених (лежачих) бійців. Працюємо покроково. Обміняємо 38 важких, потім будемо рухатись далі. Зараз немає перемовин про обмін 500 або 600 людей, про що повідомляють деякі ЗМІ, – повідомила віцепрем’єрка.

Також, Верещук наголосила на необхідності утриматись від будь-яких коментарів. З її слів, це стосується деяких політиків, журналістів та громадських діячів, які своїми виступами «не тільки дезінформують та дезорієнтують суспільство, а й шкодять переговорному процесу».

Нагадаємо, що раніше президент Туреччини Реджеп Ердоган двічі звертався до президента російських окупантів Путіна з пропозицією евакуювати «азовців» морем. Проте, отримав негативну відповідь від лідера країни-агресорки.

 

Оцените статью
Добавить комментарий