Росіяни хочуть інтегрувати Маріуполь у рф. Нова тактика? – Перехочуть!

Без рубрики

Маріуполь став містом-героєм, яке через звірства окупантів втратило понад 25 тисяч мирних жителів. На цих злочинах російські вояки зупинятись не збираються і бажають приєднати місто до так званої «ДНР».

Про жалюгідні наміри російського війська повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі. Чоловік сповістив, що першим кроком до «інтеграції» став перехід на російський код мобільного зв’язку.

Також Андрющенко розповів, що рф бажає перенести у місто свої заклади освіти і банкові структури.

Тепер в «днр» мають зайти російські банки та заклади вищої освіти. Щодо закладів вищої освіти буде визначено росією окремий перелік інститутів, які не тількі будуть здійснювати зарахування дітей з окупованих територій, а й безпосередньо працювати на території області, – написав політик.

Стало відомо й про намір організації та проведення референдуму в Маріуполі до приєднання до росії. Петро Андрющенко заявив, що українська влада у місті уже неоднаразово отримували свідчення від джерел, що самоназваний мер бажає провести це «дійство» 15 травня. Проте, ні підтвердити, ні спростувати цього поки не можуть.

В Маріуполі основні зусилля окупантів зосереджені на блокуванні та спробах знищення наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Противник не припиняє завдавати авіаційних ударів, повідомили в Генштабі ЗСУ вранці 12 травня.

Оцените статью
Добавить комментарий