Путін змінює тактику! Плани викрито – ЗСУ напоготові. Дати відсіч противнику, переможемо!

Без рубрики

Оскільки російському диктатору Володимиру Путіну не вдається реалізувати свої початкові агресивні плани з приводу заволодіння всією територією України, то тепер він змушений буде стримати свої апетити і зосередити зусилля на повному захопленні трьох областей ‒ Донецької, Луганської та Херсонської.

“По-моєму, вже Путін і його оточення розуміють, що є колосальний розрив між військовими можливостями Росії, особливо в світлі останніх рішень Заходу щодо підтримки України, і амбітними планами. Окупація України, знищення української держави, основна мета Путіна все його політичне життя, вона вже не стоїть”, – заявив російський публіцист, опозиціонер і політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю РБК-Україна.

У той же час Піонтковський переконаний, що Путін і його оточення будуть намагатися досягти захоплення трьох областей України не тільки за допомогою армії військової, а й через переговори.

“Тероризуючи українське населення своїми бомбардуваннями житлових кварталів і знищенням інфраструктури, вони намагаються змусити керівництво України піти на переговори про територіальний поділ”, ‒ підсумував він.

Раніше російське керівництво планувало ведення війни в Україні на прикладі СРСР.  Утім, в РФ почали змінювати планування.

Про це розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

Арестович вважає, що російське керівництво почало планувати ведення війни в Україні відповідно до військових можливостей.

“Російське керівництво почало планувати відповідно до військових можливостей. Тому що раніше політичні заявки визначали дії військових. Це дурість номер один. Це як у радянській системі: нам потрібно вийти за два тижні до Ла-Маншу. Військові рахували та казали, що нам потрібно 60 тис. танків. Радянському народу відмовляли у всьому, але робили 60 тис. танків. Західне планування інше: у нас є можливості зробити за 5 років 5 тис. танків, а потім на ці танки планувати військові цілі. Ця політика будується відносно того, що реально може зробити промисловість”, – прокоментував Арестович.

Разом з тим політик вважає, Україна намагається планувати ведення війни з Росією на прикладі країн Заходу.

“Україна десь посередині зараз. Тому що багато хто не відвик, багато хто намагається не воювати, а вести демонстраційні дії на усіх рівнях. Це теж болячка така, яка показує можливості. Але в принципі, здорове планування вже бере верх. І у нас спочатку думають, що ми можемо зробити, а потім ставити політичні цілі”, – додав Арестович.

Зауважимо, ЗСУ дають гідну відсіч ворогу, і як заявив Президент Володимир Зеленський, війна, розв’язана Росією проти України, завершиться тоді, коли Україна поверне всі свої території та людей.

Про це Зеленський сказав під час онлайн-спілкування зі студентами провідних французьких університетів.

“Війна закінчиться для українського народу тільки тоді, коли ми повернемо своє. Це є правда. Я відверто кажу: нам не потрібно зайвого… Ми хочемо повернути мир в нашу державу, на нашу землю”.

 

Оцените статью
Добавить комментарий