Крим “повертається”! Кримчани відкрили очі – у Кремлі збентежені, режим провалюється. Повернемо своє разом!

Без рубрики

У Кремлі незадоволені настроями людей у тимчасово окупованому Криму.

Зокрема, місцеві співробітники ФСБ почали вивозити власні родини з півострова, також “пакують валізи” росіяни, які прибули до Криму в 2014 році. Сприяють паніці серед місцевих русофілів кількість загиблих окупантів, різке зростання цін, знищення флагману “Москва” та прихована мобілізація на півострові. З іншого боку, за словами ФСБ рф, “українські активісти “настільки знахабніли”, що почали розмовляти українською в публічних місцях”, – повідомляє “24 канал” з посиланням на свої джерела в українській розвідці.

Щоб попередити “погіршення настроїв” жителів півострову в Кремлі віддали розпорядження посилити пропаганду та зменшити кількість вивезених тіл загиблих та поранених російських окупантів на територію Криму.

Хоча більшість жителів тимчасово окупованого українського півострова продовжують неабияк підтримувати дії Путіна та агресію проти своєї справжньої Батьківщини, до багатьох щось потроху почало доходити. Крім того, активізувалися ті кримчани, які ніколи не були за окупацію.

Зауважимо, у тимчасово окупованому Криму людям, які воюють в Україні на боці РФ чи можуть бути мобілізовані, почали приходити попередження про неминучу “розплату” за це. Подібні “привіти” отримують і рідні учасників, як ті самі називають, “спецоперації”.

На авто чи дверях будинку вони знаходять наліпки із черепом. Дружина одного із окупантів неабияк перелякалася, передає Telegram-канал “Катарсис”.

“Військовослужбовець Російської Федерації, знай: ми уже близько. Крим – це Україна”, – написано на наклейці, яку знайшов на склі свого автомобіля кримчанин.

Він назвав це “маячнею”. А ось жителька Сімферополя, чоловік якої воює в Україні на боці путінської армії, неабияк злякалася “привіту”. Його вона помітила на дверях своєї квартири й “зі сльозами” поспішила пожалітися на це в соцмережах.

“Просто паніка. Я повернулася додому, а на моїх дверях – ось це ось… Чоловік бере участь у “воєнній спецоперації” в Україні. Боже…” – зізналася кримчанка.

У мережі зазначили, мовляв, потрібно побільше таких попереджень, щоб до кримчан, які підтримують агресора, дійшло, що вони наробили.

“Які кримчани ніжні. Їй якийсь папірець на двері наклеїли, а в неї вже істерика. Але якщо працює – треба більше такого!” – йдеться в дописі.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Крим накрила пропагандистська хвиля публічної підтримки війни, що координується підконтрольною Москві місцевою владою. За найменші антивоєнні погляди на півострові переслідують.

Окупанти терміново почали створювати в Криму нові каральні підрозділи “поліції”. Вони бояться, що серед місцевих жителів почнуться бунти через військову агресію РФ проти України.

Про це заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова. Вона зазначила, що такий відділ вже створили у місті Інкерман і збираються створити у Козачій бухті.

Також вона повідомила, що у Севастополі додатково встановлюють 500 камер зовнішнього спостереження.

“Своїми загарбницькими діями агресор порушує норми міжнародного гуманітарного права, зокрема, Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо мілітаризації тимчасово окупованого півострова, IV Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни, Європейську конвенцію з прав людини”, – наголосила Денісова.

Оцените статью
Добавить комментарий