З’явилися тексти проти путіна та війни! Викриття правди. Критика диктатора!

Без рубрики

У російському пропагандистському ЗМІ “Лента.ру” з’явилося близько 10 матеріалів із критикою Путіна та його політикою, а також із засудженням війни проти України, яка “веде Росію у прірву. Про це повідомили у виданні “Медіазона”.

На Lenta.ru з’явилися понад десять матеріалів із критикою президента володимира путіна і війни в Україні. Хоча зараз вони вже зникли із сайту, копія головної сторінки збереглася у веб-архіві,- повідомляє видавництво.

Головні новини видання станом на 10:15 мали такий вигляд:

“путін розв’язав одну з кровопролитних воєн 21 століття”;

“володимир путін перетворився на жалюгідного диктатора і параноїка”;

“Російська еліта хвора на кумівство і лизоблюдство”;

“Зеленський виявився крутішим за Путіна”.

А також вийшла стаття з цитатою самого російського диктатора (перша частина назви статті – путінська цитата з саміту G20 в Аргентині) “Війною легше прикрити провали в економіці. путін має піти. Він розв’язав безглузду війну і веде Росію у прірву”. Видання зазначає, що причина появи статей з критикою путіна на головній сторінці пропагандистського видання – не хакери.

Це ніякий не “злом хакерів”, це моє та Сашка усвідомлене рішення, яке було прийнято відносно давно, але реалізувати його швидко не виходило, поки не говоритиму, з яких причин. Головний мотив – совість. Ми відібрали близько 40-45 ключових кейсів/новин/фактів, які російські ЗМІ почали замовчувати після початку війни, розписали їх максимально докладно і намагалися не впадати у “пропаганду навпаки, – заявив Поляков.

У “Лента.ру” повідомили, що це протест їхніх співробітників. Журналісти замінили тексти на інші у вже опублікованих новинах.

Всі новини та стаття починалися з дисклеймера про те, що даний “матеріал не узгоджений з керівництвом, а за його публікацію. Адміністрація президента роздасть виданню “звєздюлєй”.

Разом з цим у постскриптумі до статей наголошено, що за їхню публікацію взяли відповідальність керівник відділів “Економіка” та “Середовище проживання” Єгор Поляков та редактор цих відділів Олександра Мірошникова.

Також завдяки хакерам у росії на телевізорах користувачів у понеділок, 9 травня, з’явилося послання про вбитих в Україні мирних мешканців. Імовірно, хакери проникли в системи телекомунікаційних компаній.

 

Оцените статью
Добавить комментарий