Радник голови МВС розповів! Кримський міст буде зруйнований. Крим сьогодні є великою тиловою базою росіян!

Без рубрики

Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, відповідаючи на питання щодо реальності удару по Кримському мосту.

Однозначно, що з військової точки зору є можливість зруйнувати цей міст. Я не бачу, що це прямо можна було зробити найближчим часом, але це точно станеться, — сказав Віктор Андрусів.

Також він зазначає, що міст виконує надзвичайну стратегічну велику роль.

Наразі у нас є така зброя, але нам для цього треба значно ближче просунутися до побережжя Азовського моря. Я можу сказати одну річ: Кримський міст точно буде зруйнований. Питання тільки у тому, коли це відбудеться, – заявив Андрусів.

Андрусів також наголосив, що зараз неможливо демілітаризувати Крим.

Тому що фактично завдяки мосту, забезпечуються тили і перекидання військ, бензину, ракет, всього в Крим і з Криму в Україну. Тобто Крим сьогодні є великою тиловою базою росіян і знищення переправи фактично обрізає для них цю можливість, — сказав радник голови МВС.

Як повідомлялося, 21 квітня секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, про готовність ЗСУ завдати удару по Кримському мосту. За його словами, це може статися “щойно буде можливість”.У  Кремлі угледіли в словах Данилова про удар по Кримському мосту “анонс теракту” і додали, мовляв, в заяві української сторони “багато ознак діянь, які підлягають правовій перевірці і подальшому покаранню”.

Міст через Керченську протоку, що сполучає Росію з окупованим Кримом, ввели в експлуатацію у 2019 році. Його протяжність – майже 19 кілометрів, приблизна вартість будівництва – близько 250 мільярдів рублів. Через міст, зокрема, РФ перекидає свої війська й техніку на територію Криму, а потім і на південь України.

З початку повномасштабного вторгнення на територію України в лютому 2022 року російська армія повністю зайняла узбережжя Азовського моря, що дозволяє РФ контролювати наразі як сухопутні, так і морські шляхи до півострова Крим.

 

Оцените статью
Добавить комментарий