Удар ЗСУ! Сотні окупантів: лікарні переповнені. У РФ паніка – катастрофічний розгром

Без рубрики

У зв’язку із постійними санітарними втратами особового складу противник здійснює нарощування системи медичного забезпечення військ, використовуючи мережу цивільних лікувальних закладів на тимчасово зайнятих територіях Харківської області.

На базі Куп’янської міської лікарні окупантами облаштовано госпіталь. Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Куп’янськ розташований на півночі Харківської області. Його окупували 28 лютого.

Той факт, що на окупованій території Харківщини чи не всі медустанови заповнені пораненими російськими військовими, в ефірі 24 канали підтвердила кореспондент, що знаходиться у Харкові.

Зокрема, у Вовчанську окупантів розмістили у тубдиспансері.

За її словами, росіяни навіть вигнали звідти хворих із відкритою формою туберкульозу. Також окупанти змушують працювати українських медиків.

Доходить навіть до того, що їх змушують проходити поліграф. Якщо виявляють у чомусь нелояльних чи таких, які їм не подобаються, то відправляють на передову, навіть медиків, – розповіла журналістка.

Також пораненими російськими військовими заповнені майже всі медичні установи у Балаклії.

Окрім Харківської, зараз на вулицях окупованих територій Луганської області вже немає чоловіків, а місцеві лікарні переповнені пораненими мобілізованими з ОРДЛО з відірваними кінцівками.

Про це розповів голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай в інтерв’ю Obozrevatel.

Гадай зазначив, що тактика окупантів – цілодобово все обстрілювати та кидати вперед “свіжомобілізованих” з ОРДЛО, які “гинуть просто пачками”. Цим росіяни намагаються втомити ЗСУ, після чого кидають в атаку вже всі свої сили та десятки одиниць техніки.

З тієї інформації, яку ми знімаємо з окупованої частини Луганської області, на даний момент чоловіків на вулицях взагалі немає. Люди або ховаються, або намагаються якось втекти”, – сказав Гайдай.

Він також зазначив, що “вони та вояки ніякі”. У полон іноді потрапляють “мобілізовані”, і це або роботяги, або бюджетники, навіть працівників підприємств критичної інфраструктури вже почали кидати на фронт.

“Настрої досить панічні. Лікарні забиті пораненими, які просто розірвані на шматки без рук, без ніг, шматки відірвані. Ситуація у них дуже складна”, – сказав глава ОВА.

Гайдай також констатував, що ситуація для українських сил зараз непроста, оскільки українські захисники вже два місяці перебувають під постійним обстрілом. Проте, зазначив він, ЗСУ тримають рубежі та відходять на нові позиції лише тоді, “коли вже нема за що зачепитися” і коли вже зруйновано всі бліндажі.

Також за даними української влади, у тимчасово окупованому Криму в містах Армянськ, Красноперекопськ та Джанкою лікарні переповнені пораненими російськими військовими, а громадянське населення шлють до лікарень у Сімферополі.

Про це розповіло представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

“У містах Армянськ, Красноперекопськ та Джанкой лікарні переповнені пораненими. У кожному десь 1000-1500 поранених. У ці лікарні приймають лише військових, громадянські змушені звертатися або до приватних клінік, або їхати у бік Сімферополя”.

Нагадаємо, що, за даними українських розвідників, на окупованих територіях України росіяни знищують медичну інфраструктуру, вивозять обладнання та залишають населення без медичної допомоги. Приміщення, які використовувалися на лікування інфекційних хвороб, заповнюють пораненими окупантами.

 

Оцените статью
Добавить комментарий