Терміново! Чергові провокації: переодягаються у форму ЗСУ. Відомі деталі!

Без рубрики

Оперативне командування “Південь” повідомляє про підготовку чергових провокацій для дискредитації українських військових: російські окупаційні війська почали масово шити форму Збройних сил України.

З 2 травня в місті Токмак, що на Запоріжжі, загарбники розпочали пошив форми ЗСУ. Зафіксовані випадки переодягання російських військовослужбовців у однострій української армії.

“Не виключено здійснення провокативних дій такими “рядженими” підрозділами з метою компрометування українських військових на окупованих територіях та нападами ДРГ на лінії зіткнення”, – йдеться у повідомленні ОК “Південь”.

Що цікаво – така тактика не нова. Під час Другої світової війни у 1945 році “енкаведисти” переодягались в однострій бійців Української Повстанської Армії й чинили мародерства серед цивільного населення та вбивства. Таким чином вони дискредитували УПА в очах українського населення.

Зазначимо, що російська влада та війська регулярно поширюють фейки про українську владу та Збройні сили. Зокрема проводять операції “під фальшивим прапором” та поширюють на росії й тимчасово окупованих територіях фейки. Одні з неправдивих інформацій – що ЗСУ готували “інсценування гибелі” цивільного населення в Лисичанську, готують напад на Придністров’я та інші. Роблять це окупанти з метою деморалізації українців, які не мають вільного доступу до новин через перебої зі зв’язком.

Додамо, розпочалась 70 доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Протягом минулої доби, 3 травня, окупанти завдали ракетних ударів по об’єктах на території Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Вінницької, Київської, Закарпатської, Одеської та Донецької областей, щоб зруйнувати транспортну інфраструктуру.

Оцените статью
Добавить комментарий