10 хвилин тому! Ситуація на фронті: Зеленський поговорив з Джонсоном – результати розмови

Без рубрики

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Повідомляється, що представники держав обговорювали ситуацію на фронті, зокрема у Маріуполі.

Про це у твітері розповів Володимир Зеленський. Він зазначив, що Україна підтримує постійний контакт з урядом Великої Британії.

За словами Зеленського під час телефонної розмови із Борисом Джонсоном вдалося обговорити подальші кроки для завершення війни.

Розповів про ситуацію на полі бою та в заблокованому Маріуполі. Обговорили оборонну підтримку України та необхідні дипломатичні зусилля для досягнення миру, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що президент Франції Еммануель Макрон 30 квітня поспілкувався із Володимиром Зеленським. Прикметно, що переобраний французький лідер, який регулярно зідзвонюється з очільником Кремля, після перемоги на виборах ще не говорив з Володимиром Путіним.

Під час телефонної розмови президент Франції пообіцяв активізувати надання військової та гуманітарної допомоги Києву.

Український президент зі свого боку подякував Макрону за вже надіслані 615 тонн матеріалів.

Крім продовження військової та гуманітарної допомоги, Еммануель Макрон пообіцяв, що місія французьких експертів сприятиме збору доказів для боротьби з безкарністю та дозволить роботу міжнародного правосуддя щодо скоєних злочинів.

Раніше Франція засудила звірства російських солдатів в українських містах та заявила, що підтримуватиме розслідування задля забезпечення справедливості.

Жертви в Краматорську, Бучі, Маріуполі та Харкові – у наших думках. По всій Україні ми будемо підтримувати розслідування, щоб забезпечити справедливість, – наголосив Макрон.

Президент Франції констатував, що Росія вчиняє злочин проти мирного населення, яке не має зброї.

 

Оцените статью
Добавить комментарий