Оголошено мобілізацію, але не для всіх: кому з українців прийдуть повістки

Без рубрики

Президент України Володимир Зеленський видав і підписав указ щодо термінового призову в світлі останніх подій.

Указ стосується призову резервістів в особливий період, і мова йде тільки про тих громадян, які віднесені до оперативного призову, або військовослужбовців, які звільнилися з військової служби. Про це Зеленський повідомив 22 лютого у своєму новому зверненні.

 

 

 

 

 

 

При цьому, за словами гаранта, загальної мобілізації поки що немає.

«Маємо підвищити готовність української армії до всіх можливих змін в оперативній обстановці… На сьогоднішній день немає потреби в загальній мобілізації. Нам необхідно оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування», — заявив президент.

 

 

 

 

Також анонсовано проведення навчальних зборів резервістів системи територіальної оборони. Таке рішення прийняв головнокомандувач збройними силами.

Українці бурхливо коментують у Мережі ситуацію:

 

«Сподіваюся, що не забув підписати також виділення грошей на армію? І призупинення будівництва доріг мінімум до квітня, крім мостів і важливих об’єктів. Нарешті закінчення будівництва бетонних укриттів складів для арсеналу армії. І потрібно терміново прискорити відновлення аеропортів Західної України»

«Зараз ми повинні підтримувати один одного і не згадувати помилки минулого, а думати про майбутнє, тому що зникнемо, як держава Україна і як народ. Так що об’єднуємося! Будьте мужні! Слава Україні! Героям слава!»

Оцените статью
Добавить комментарий