Українців чекає рекордне зростання цін до 8 березня: що значно подорожчає

Без рубрики
Відносно звичні букети, стануть по кишені не кожному українцю.

До «Міжнародного жіночого дня», в Україні істотно зросте вартість троянд

Про те, що в нашій країні, з приходом 8-го березня, експерти обіцяють рекордне зростання цін на троянди, заздалегідь посилаючись на безліч несприятливих факторів, інформує видання «Gazeta.UA«.

Зокрема, основними причинами, які викличуть зростання цін на вищевказані компоненти популярних букетів, є збільшення вартості основних енергоресурсів, проблеми з морською логістикою, що викликало перехід на дорогі авіаційні перевезення. Всі ці фактори просто тягнуть вгору ціни на імпортовані троянди, включаючи й ще один момент — попит на ці квіти в поточному році набагато вище, ніж в минулому.

 

гривні, скрін

 

Крім того, як вважає глава логістичної компанії «G.R.Agro», Геннадій Опришко, на зростанні цін серйозно відіб’ється введене в минулий літній сезон, спеціальне мито у 56 відсотків, яке напряму стосується імпорту зрізаних різновидів троянд.

 

женщина букет цветы

 

Таким чином, «завдяки» ще одному побору, в 56 відсотків, плюс зростання цін на» блакитне паливо», на виході виходять троянди за такою вартістю, яку українці ще не бачили раніше.

Оцените статью
Добавить комментарий