Тіло знаменитого актора було знайдено в магазині, колеги висловлюють співчуття: подробиці

Без рубрики
Джонсон почав екранну кар’єру в 80-х, далі знявшись в більш ніж сорока фільмах і серіалах: «Зухвалі і красиві», «Домашня вечірка» — перша і третя частини, і багато інших.

На 56-му році життя помер чорношкірий актор, комік, сценарист і каскадер Ентоні Джонсон. Він був виявлений бездиханним на початку вересня в магазині в Лос-Анджелесі і доставлений в лікарню, де медикам залишалися лише констатувати його смерть.

Через п’ять місяців офіс коронера округу Лос-Анджелес опублікував звіт про причини смерті актора.

Як зазначено в документі, причиною смерті артиста став хронічний алкоголізм. Колеги висловлюють співчуття родині покійного, зокрема-трьом його дітям і брату з творчим псевдонімом Арахіс. Вони згадують Ентоні, що спився до смерті, як «особистість із золотим серцем», згадують ще його «дивовижний сміх і енергійне майстерність».

 

Джонсон почав екранну кар’єру в 80-х, далі знявшись в більш ніж сорока фільмах і серіалах: «Зухвалі і красиві», «Домашня вечірка» — перша і третя частини, третя «Смертельна зброя», «Загроза для суспільства», «П’ятниця», «Темношкірі американські принцеси», «Великий білий обман», «Гарячі хлопці» та інші.

Оцените статью
Добавить комментарий