Шуфрича побили у прямому ефірі: повне відео

Без рубрики

Під час телевізійного ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» у п’ятницю, 18 лютого його учасники не лише капітально сперечалися та переходили на особи, а й дійшли до рукоприкладства. Головний редактор інтернет-видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов вдарив народного депутата від партії «Опозиційна платформа — За життя» Нестор Шуфрич під час токшоу. Момент бійки стався в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера» у п’ятницю, 18 лютого, як повідомляє «Телеграф».

Так, в ефірі гості обговорювали необхідність ухвалення Верховною Радою закону про колаборантів. На що Шуфрич зазначив: «Тоді треба ухвалити закон про колаборацію 25% наших громадян, які нас сьогодні підтримують. Ми друга фракція в парламенті (йдеться про ОПЗЖ. – Ред.)».

На слова нардепа відреагував журналіст Бутусов, котрий ще на початку ефіру негативно реагував на присутність Шуфрича у студії.

«Які українці? Ви їх зрадили! Вся фракція втекла за кордон! Де ваш Волошин зараз? (За словами Бутусова, нардеп виїхав до РФ. – Ред.)», – відреагував на виступ Шуфрича Бутусов.

«Дуже шкода, що наш народ змушений дивитися в ефірі ганебні промови. Це неповажно до тих людей, які зараз в окопах. Припиніть давати слово цим негідникам», — звернувся до Шустера Бутусов.

У студії, до слова, сказане журналістом підтримали оплесками.

На що Шуфрич сказав: «Я чудово розумів, куди йду, хочу, щоб люди знали правду…»

«Почекайте, знову на особистості (переходите. — Ред)», — перебив спікера Шустер.

І після ремарки ведучого Бутусов, як можна побачити у відео, вдарив Шуфрича. Далі почалася бійка. Протягом кількох хвилин усі присутні гості намагалися розняти Бутусова та Шуфрича.

Нагадаємо, що незадовго до інциденту в ефірі між Бутусовим та Шуфричем уже сталася суперечка. На той раз – лише словесна.

Відео з побиттям Шуфрича викликало бурхливу реакцію серед укр

Оцените статью
Добавить комментарий